yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

1986 yılında, aynı zamanda International Dermal Institute’un kuruculari olan Jane ve Raymond Wurwand tarafindan Amerika'da kurulan cilt bakım ürünleri markasdır. Genelde doktorlar ve terapistler tarafından önerilen, çok etkili ürünleri olan bir markadır. 

Markanın etkili ürünleri arasında, aşırı hassas ve çevre etkenlerine duyarlı, her şeye tepki veren ciltler için Soothing Protection Spray, Barrier Repair, Gentle Soothing Booster gibi kaliteli ürünler olan vardır. Total Eye Care isimli gözaltı kremi, Dermalogica kullananlar tarafından mucize olarak yorumlanmaktadır. Intensive Moisture Balance gece kremi ve Essential Cleansing Solution temizleme losyonu, cilt temizliğinden sonra yüzü gerdirme operasyonu geçirmiş gibi gerilenlere tavsiyedir. Dermalogica kullananlar, yaptıkları yorumlarda markayı cilde en iyi gelen, en uyum sağlayan ve en faydalı cilt bakım ürünü olarak nitelendirmektedir.

Toplam 79 ürün bulundu, sayfa 1/3
Sırala
Sayfada
ürün
Dermalogica Skin Smoothing Cream 100 ml
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Skin Smoothing Cream 100 ml

Kuru ve zamansız yaşlanan ciltler için nemlendirici

₺519,00
Dermalogica Active Moist 50 ml
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Active Moist 50 ml

Yağlı ciltler için nemlendirici

₺313,00
Dermalogica Skinperfect Primer Spf30 22 ml
Stok Tükendi
Dermalogica Dermalogica Skinperfect Primer Spf30 22 ml

İnce çizgileri yumuşatmaya, cildi aydınlatmaya destek olarak makyaja hazırlayan bütün cilt tonlarıyla uyumlu nemlendirici bakım kremi

₺416,00
Filtreyi kaldır
Kategoriler

Seri