Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bifiform Drops Damla Sıvı Probiotikli Gıda Takviyesi 7 ml


Ürün kodu: #12376
Son kullanma tarihi:

Tüm Multitabs Ürünleri

Bebeğinizin ilk dost bakterisi "BifiForm Da

Bu ürünle birlikte 0,34 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
34,00 TL 34,00 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Bifiform Drops Sıvı Formda Probiotikli Gıda Takviyesi 7 ml

Drops probiyotik mikroorganizma içerir. Probiyotik mikroorganizmalar sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklı sistemini desteklemeye yardımcı olur.

Total olarak en az 10 doza tekabül eden yaklaşık 7ml ürün içermektedir.

Bifidobacterium,BB12 1x10 cfu
Steptococcus thermophilus, TH-4 1x10 cfu*

*cfu: canlı bakteri miktarı

İçindekiler: Bitkisel yağ(palm çekirdek yağı), Streptococcus therophilus TH-4, maltodekstrin, Bifidobacterium BB-12, topaklamayı önleyici (silikon dioksit) içeir.

Kullanım Şekli: Günlük doz, pipet üzerinde çizgi ile işaretlenen yere kadar doldurulmuş sıvı miktarıdır. Günde bir kez 0.5ml kullanılır

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.