Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Biobaby Durulama Gerektirmeyen Temizleme Sıvısı 300 ml

1 yorum | 4,00 puan

Ürün kodu: #17860
Son kullanma tarihi:

Tüm BioBaby Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
24,00 TL 24,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Biobaby Durulama Gerektirmeyen Temizleme Sıvısı 300 ml

Kullanımı son derece pratik olan bu ürünün içeriğinde bulunan cildi koruyucu özellikteki sabun otu kendinden köpürme özelliği ile cilt için doğal bir temizleyicidir.

Biobaby Temizleme Sıvısı’nın içerisinde cildi temizleyici özelliği bulunan çöven otu da bulunmaktadır.

Özellikle  dış ortamlarda hızlı ve kolay hijyen sağlar.

Bebek cildinin günlük temizliği için idealdir.Anzer’den gelen doğal kaynak suyu ile üretilen Biobaby Durulama Gerektirmeyen Temizleme Sıvısı bebeklerin hassas cildi için en doğru seçimdir.Bebek cildine uygun formüle edilmiştir.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Hipoalerjeniktir.

Alkol, koruyucu ve renklendirici içermez.

Paraben, fenoksietanol ve ftalat içermez. 

KULLANIM TALİMATI

Pamuğun üstüne yeterli miktarda dökülür ve bebek cildi nazikçe temizlenir. Durulanmasına gerek yoktur. Yüze, vücuda ve bez bölgesine istenilen sıklıkta uygulanabilir.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.