Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Biobaby Güneş Koruyucu Losyon SPF 30 100 ml


Ürün kodu: #17862
Son kullanma tarihi:

Tüm BioBaby Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
47,00 TL 47,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL
Biobaby Güneş Koruyucu Losyon SPF30 100 ml

Biobaby 30 faktörlü Güneş Koruyucu bebekleri ve çocukları güneşin zararlı etkilerinden korumaktadır. İçeriğinde yeşil çay, tıbbi nergis yağı ve ceviz yağı bulunmaktadır. Güneş Koruyucu Losyonun içeriğindeki zeytinyağı cildi nemlendirir ve tıbbi nergis yağı cildi korur. Omega-3 kaynağı olan ceviz yağı cildi yenileyici özelliktedir.

Anzer’den gelen doğal kaynak suyu ile üretilen Biobaby 30 faktörlü Güneş Koruyucu Losyon bebeklerin hassas cildi için en doğru seçimdir.

İçeriği

UVA ve UVB koruması sağlar. Organik tıbbi nergis yağı ve ceviz yağı içerir. Bebek cildine uygun formüle edilmiştir. Alkol ve renklendirici içermez. Kimyasal filtre içermez. Paraben, fenoksietanol ve ftalat içermez.

Kullanım Şekli:

Bebeği güneşe çıkarmadan önce, Biobaby Güneş Koruyucu Losyon’dan yeterli miktarı kalın bir tabaka halinde nazikçe uygulayınız.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.