Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Biobaby Konak Şampuanı 150 ml


Ürün kodu: #17857
Son kullanma tarihi:

Tüm BioBaby Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
29,00 TL 29,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL
Biobaby Konak Şampuanı 150 ml

B’iota Laboratuvarları bebeklerin sıklıkla karşılaştığı problemlerden biri olan pullanma sorunu için etkili ve doğal bir ürün sunmaktadır. Pullanmayı yok etmek için sıklıkla tercih edilen zeytinyağı ve tatlı badem yağının her ikisini de içeriğinde bulundurur. Alman papatyası, ekinezya, zeytinyağı ve tatlı badem yağı içerikleri cildi nemlendirir, Özel Bebek Şampuanı pullanma oluşmuş ciltte tahrişleri gidererek rahatlama sağlar.

İçeriği:


Organik tatlı badem yağı içerir. Bebek cildine uygun formüle edilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. Hipoalerjeniktir. Alkol, koruyucu ve renklendirici içermez. SLES ve SLS içermez. Paraben, fenoksietanol ve ftalat içermez.

Kullanım Şekli:


Biobaby Özel Bebek Şampuanı’ndan yeterli bir miktarı ıslak saça nazikçe ovalayarak uygulayınız ve iyice durulayınız. Ek olarak, şampuanı kullanmadan önce, bebeğin saçlı derisi üstüne badem yağı ya da zeytinyağı ile masaj yapılması ve 20-30 dakika bekletildikten sonra sık dişli bir tarak ile saçın taranarak pullanmanın kaldırılması tavsiye edilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.