Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Biobaby Temizleme Mendili 70 Adet

2 yorum | 3,50 puan

Ürün kodu: #17869
Son kullanma tarihi:

Tüm BioBaby Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
15,90 TL 15,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Biobaby Temizleme Mendili 70 Adet

Biobaby Temizleme Mendili ile bebek hijyeni doğal yoldan sağlanır.

Ekinezya bebek cildinin doğal korumasını desteklerken, allantoin cildi nemlendirir ve melisa tahrişi önlemeye yardımcı olur.

Biobaby Temizleme Mendili bebeklerin hassas cildi için en doğru seçimdir.

Bebek cildine uygun formüle edilmiştir.

Alkol ve renklendirici içermez.

Paraben, sabun ve ftalat içermez. 

KULLANMA TALİMATI

Biobaby Temizleme Mendili ile bebeğinizin cildini nazikçe temizleyiniz. EKİNEZYANIN TARİHÇESİEkinezya mor-pembe renkli çiçekler açan, kuru toprak ve ovalar ile seyrek ormanlık arazilerde yetişen, çok yıllık otsu bir bitkidir. Kuzey Amerika yerlilerince (Kızılderililer) uzun yıllar yanıklara, böcek ve yılan sokmalarına karşı kullanılmıştır. Onarıcı ve koruyucu özelliği ile cildin doğal florasını korur.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.