Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Biobaby Yenidoğan Losyonu ve Bebek Yağı 30 ml


Ürün kodu: #17866
Son kullanma tarihi:

Tüm BioBaby Ürünleri

  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Biobaby Yenidoğan Losyonu ve Bebek Yağı 30 ml

B’iota Laboratuvarları yenidoğan losyonu ve bebek yağını bir bünyede bulunduran çift fazlı pratik ve inovatif ambalaj ile yenidoğan bakımında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Yenidoğan bebeklerin cildi nemi daha hızlı kaybeder ve bu yüzden cilt kuruluğu daha sık görülür.

Biobaby Losyonun içeriğindeki probiyotikler bebek cildinin doğal florasını korur ve zeytinyağı cildin nem kaybını giderir.  Anason, rezene ve melisa doğal karışımlarından oluşan Biobaby Losyon, bebeklerin rahatlamasında yardımcıdır.  İçeriğindeki bal ile Omega-3 ve Omega-6 kaynağı olan ceviz yağı cildin bütünlüğünü korur.

İçeriğinde organik yağlar (melisa, rezene, anason) bulunan Biobaby Bebek Yağı masaj ile uygulandığı takdirde kasların gevşemesini sağlayarak özellikle gaz problemi olan bebeklerin rahatlamasına  ve kolay uyumasına  yardımcı olur.

Zeytinyağı ve ceviz yağı cildi nemlendirir, korur ve yatıştırır. 

Banyodan sonra uygulandığında cildi nemlendirerek kurumasını önler. 

Losyon ve yağ, organik ceviz yağı, rezene yağı, anason yağı ve melisa yağı içerir.Yenidoğan bebek cildinin pH değeri ile uyumludur.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Hipoalerjeniktir.

Alkol ve renklendirici içermez.

Paraben, fenoksietanol ve ftalat içermez. 

KULLANIM TALİMATI

Biobaby Yenidoğan Losyon’dan ya da Bebek Yağı’ndan yeterli bir miktarı bebeğin cildine nazikçe ve masaj yaparak uygulayınız.

Yağın oda sıcaklığında olmasına dikkat ediniz.

Özellikle banyo sonrası kullanımı tavsiye edilir.


Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.