Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioder Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem 100ml


Ürün kodu: #21427
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioder Ürünleri

Erkeklere özel tüy dökücü krem

  % 0 İNDİRİMLİ 
16,90 TL 16,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Bioder Erkekler İçin Tüy Dökücü Krem 100ml

Erkekler için özel olarak geliştirilen bioder bio epilation tüy dökücü krem tüylere etki eder ve tüyleriniz dökülürken içeriğindeki tüy azaltıcı ekstre sayesinde tüyler azalır, incelir ve daha geç çıkar.

Cildiniz pürüzsüz olur. Cildi derinlemesine nemlendirir.

Cilt ten renginin değişmesine neden olmaz. Cildi kurutmaz, hoş kokulu formüle sahiptir.

Kısa sarı ve ince tüylerde bile etkilidir. Kremi kullanmadan önce uyarılar bölümünü okuyunuz.

Kullanım Şekli:

1. Adım: Bioder edilation tüy dökücü kremi uygulama yapılacak bölgedeki tüylerin tamamını kapatacak şekilde kutudan çıkan spatula yardımı ile yayınız.

2. Adım: Kremi cildinizin üzerinde tam 3 dakika boyunca bekleyiniz sonrasında test etmek için küçük bir alanı spatula ile temizleyiniz. Krem tüylerin kolayca dökülmesini sağlamışsa kalan kısmı da temizleyiniz. (Hassas bir cilde sahipseniz maksimum 3 dakkika bekletiniz.) Eğer henüz istediğiniz şekilde dökülmemişse 6. dakikaya kadar bekletip temizleyiniz. Maksimum 6 dakika bekletiniz.

3. Adım: Kremi kullandıktan sonra bol su ile yıkayınız.  

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.