Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma ABCDerm Cold Cream Face


Ürün kodu: #13198
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Normal ve kuru cilde sahip bebek ve çocuklar için, besleyici, yumuşatıcı ve koruyucu yüz kremi.

Bu ürünle birlikte 0,36 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
39,50 TL 35,55 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.
Bioderma ABCDerm Cold Cream Face   Koruyucu ve Yumuşatıcı Yüz Kremi 40 ml

ABCDerm Cold Cream, yıpratıcı dış faktörler (rüzgar, soğuk, sıcak, vs.) sebebiyle kurumaya ve tahriş olmaya elverişli hale gelen bebek ve çocuk ciltlerini koruyan, yoğun ve besleyici bir formülasyona sahiptir.    
Cildin en dışa dönük bölgesi olan yüz bölgesi için daha yoğun w/o (yağ bazlı) yapıdaki formülasyonu, balmumu ile güçlendirilmiştir.  Linoleik asit açısından zengin ve besleyici kayısı çekirdeği yağı, cildi besler, yumuşatır ve dış etkenlere karşı güçlendirir.
Nem kaybına karşı etkili Vazelin&gliserin kompleksi cildin nemini kaybetmesine karşı da etkilidir. Cildi tekrar yumuşak ve esnek yapar, kuruluk hissine engel olur
Yüksek cilt toleransına sahiptir.  Paraben içermez, hipoalerjeniktir.

Kullanım Şekli: Günde 1 veya 2 kez, besleyici ABCDerm hijyen ürünleri ile cildi temizleyip kuruladıktan sonra, nazik hareketler eşliğinde kuru cilt üzerine uygulayın.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.