Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma ABCDerm Peri-oral Cream 40 ml


Ürün kodu: #8342
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Bebeklerde ve Çocuklarda Ağız Kenarında Oluşan Tahrişi Gidermeye Yardımcı Bakım Kremi

Bu ürünle birlikte 0,60 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,50 TL 59,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma ABCDerm Périoral Cream 40ml

Bebeklerde ve Çocuklarda Ağız Kenarında Oluşan Tahrişi Gidermeye Yardımcı Bakım Kremi

Ağız çevresindeki hassas cildin tükürükteki ?-amilaz enzimi ile uzun süreli teması sonucunda oluşan perioral dermatit vakalarında kullanılır. Patentli Amylpriv komplesi, tükürük içerisinde bulunan ve ağız çevresindeki hassas cildi tahriş eden amilaz enzimi ile mücadele eder. İzole eden, koruyucu yapısı ve onarıcı aktif içeriği, cilt bariyerinin yeniden inşasına yardım eder. Yatıştırıcı aktif  içerik kızarıklıkları yatıştırır ve cildin iyileşmesine yardımcı olur. Patentli D.A.F. Kompleks formülü, en hassas ciltlerin tolerans eşiğinin yükseltilmesine yardımcı olur. ABCDerm Peri-Oral 'ın kullanımı kolaydır ve iz bırakmaz.

  • ABCDerm'in özel ve zorunlu formülasyon kılavuzuna göre geliştirilmiştir
  • Etken maddelerde tam doz ve izlenebilirlik
  • Dermatolojik olarak şüpheli olan hiçbir içerik maddesi içermez
  • Bebeklerin nazik cildine %100 uygun yüksek güvenlikli ve yüksek toleranslı ürünler
  • Paraben içermez
  • Parfüm içermez

Kullanım Şekli: Günde 2 ila 3 kez - 7 gün/7

ABCDerm Perioral ürününü, ağız çevresindeki, daha önceden temizlenmiş ve özenle kurutulmuş tahriş olmuş alan üzerine uygulayın. Erken doğan bebekler dışında, doğumdan itibaren uygundur.Hijyen nedenleriyle, kullanımdan sonra ürünün kapağını iyi kapatmanızı tavsiye ediyoruz.Uygulamadan sonra renksizdir; kremin rengi, ürünün içeriğinde doğal olarak bulunan bakır türevine bağlıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.