Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma ABCDerm Solaire Mineral Sun SPF50+ Güneş Kremi 50 gr


Ürün kodu: #18585
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Çok yüksek güneş koruması sağlayan, kimyasal filtre içermeyen mineral güneş koruyucu

Bu ürünle birlikte 0,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
74,50 TL 74,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma ABCDerm Mineral Sun Cream SPF 50+ UVA 22 Hassas Çocuk Cildi İçin Güneş Koruyucu 50gr

ABCDerm Mineral Sun Cream, çocukları güneşten korumak amacıyla, ABCDerm Dermatolojik Güvenlik İlkeleri’ne uygun olarak üretilmiştir. ABCDerm Mineral Sun Cream, içerdiği %100 mineral güneş filtreleri sayesinde, hassas bebek cildinde kimyasal filtrelere karşı gelişmesi muhtemel hassasiyet riskini azaltır.

Bioderma’nın güneş korumasında devrim yaratan Hücresel BioProtection® patenti içerir. Böylece hassas bebek cildinin savunma mekanizmaları içeriden de güçlendirilmiş olur. SPF 50+, UVA 20 güneş koruması oranıyla, güvenli güneş koruması sağlar. Kuma ve suya karşı aşırı dayanıklıdır. Yüksek cilt toleransına ve parfümsüz formüle sahiptir.  Paraben içermez, hipoalerjeniktir.

Kullanım Şekli

  • Güneşe çıkmadan önce bolca ve eşit miktarda uygulanır.
  • En az 2 saatte bir, yüzmeden ve sporsal aktiviteden sonra tekrar uygulanmalıdır.
  • Ürünü kullandıktan sonra kapağı sıkıca kapatıp hava almamasını sağlayınız..

Uyarılar

Bebekler ve küçük çocuklar direkt olarak güneş ışığına maruz bırakılmamalıdır; mutlaka uygun güneş gözlüğü, şapka ve tişört kullanılmalıdır.

Öğlen 11 - 15 saatleri arasında güneşe çıkılması önerilmemektedir. Bu saatlerde güneşe aşırı maruz kalmak, sağlığınıza ciddi zarar verebilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.