Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Atoderm 2li Mains Hand Cream 50 ml El Kremi

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #18971
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Canlandırıcı etki Atoderm Mains

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
39,50 TL 39,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
0
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Atoderm Mains Hand Cream El Kremi 50 ml + İkincisi HEDİYE

İçeriğinde bulunan shea, gliserin ve laminarya yağları sayesinde canlandırıcı, onarıcı ve besleyici özelliğe sahiptir. Kurumuş, yıpranmış ellerin bile onarımını yaparak elleri eski haline geri döndürür.

Kullanım Şekli: Kurumuş ve çatlamış ellere masaj yaparak istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.