Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 100 ml


Ürün kodu: #19221
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Atopik olma riski yüksek,çok kuru yeni doğan bebek ve çocuk cildi için besleyici krem

Bu ürünle birlikte 0,36 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
39,50 TL 35,55 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Atoderm Preventive Nourishing Cream 100ml
Atopik olma riski yüksek,çok kuru yeni doğan bebek ve çocuk cildi için besleyici krem.
 
Yeni doğan bebeklerin %60'ı aşınmış bir cilt bariyeri ile doğarlar, bu yüzden ciltleri çok kuru olma eğilimindedir. 1 yaşından küçük bebeklerin %20'sinde tekrarlayan bir kuruluk ile karakterize atopik cilt oluşur.

Atoderm Preventive cildin güçlenmesine, korunmasına ve kuruluğun dengelenmesine destek olur.

Ultra rahatlatıcı dokulu bu ürün hafif dokulu ve hipoalerjeniktir.

Kolayca sürülür, anında emilir. Mükemmel toleransa sahiptir

Kullanım Şekli: Uygun ABCderm ya da Atoderm hijyen ürünlerinden bir tanesi ile önceden temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Yenidoğan bebeklerde kullanılabilir.(Prematüre bebekler hariç)

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.