Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Cicabio Arnica+ 40ml


Ürün kodu: #15459
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Cilt görünümünün tazelenmesine yardımcı krem

Bu ürünle birlikte 0,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,50 TL 54,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Cicabio Arnica+ 40 ml

  • Rahatsızlık hissini yatıştırmaya ve çinko bakteri oluşumunun engellenmesine yardımcı olur.
  • Cildin derinlemesine nemlendirir.
  • Morlukların oluşmasını sağlayan renk pigmentlerinin hızlıca elimine edilmesine yardımcı olur.

Alkol içermez, yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Arnica ve Apijenin özü morlukların oluşmasını sağlayan renk pigmentlerini hızlı bir şekilde elimine edilmesine yardımcı olur.

Kullanım Şekli

Darbe sonrasında; Cicabio Arnica+’yı zarar görmüş bölgeye hafifçe masaj yaparak mümkün olduğunca çabuk uygulayın.Cildiniz tamamen onarılana kadar günde bir ya da iki kez tekrarlayın.

Estetik prosedür; Tedavi amaçlı: Cildiniz tamamen onarılana kadar günde iki kez tekrarlayın.Cicabio Arnica+’yı arnica’ya hassas deneklerde, yeni doğanlarda göz çevresine veya açık yaralara uygulanması tavsiye edilmez.Hamile kadınlar için tıbbi görüş alınması gerekmektedir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.