Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Cicabio Cream 40 ml

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #9374
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Yaralanmış ve tahriş olmuş ciltler için yatıştırıcı onarıcı krem

Bu ürünle birlikte 0,55 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
54,50 TL 54,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Cicabio Cream 40 ml

  • Cilt onarımı sürecinin her aşamasında kullanılabilir.
  • Yaralanan bölgedeki acının ve kaşınma hissinin giderilmesine yardımcı olur.
  • Cilt yenilenmesine ve tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur.

Mükemmel cilt onarımı için ,iyileşme sürecinin her aşamasında etkili kremdir.İçerdiği Antalgicine patenti ile yaralanan bölgedeki acının ve kaşınma hissinin giderilmesine destek olur.''Nefes alan'' koruyucu bir tabaka oluşturulur .yara üzerinde antibakteriyel koruma sağlanır.Yetişkin ve çocuklarda ,yüz ve vücut kullanımına uygundur.Hipoalerjeniktir ,renklendirici içermez.Orjinal rengini içerdiği aktif maddelerin konsantrasyonuna borçludur.

Kullanım Şekli: Temizliği yapılmış sorunlu bölgeye ince bir tabaka halinde uygulanır. Gerekirse kompres yardımıyla elbise altından da uygulanabilir. Yara onarım süreci boyunca günde 2 kez kullanılır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.