Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Hydrabio Mask 75ml


Ürün kodu: #6809
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Hydrabio Mask Aguagenium içeren ilk derin bakım ürünü olup nemsiz ve hassas ciltler için derinlemesine bakım gercekleştirir.

Bu ürünle birlikte 0,81 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
89,50 TL 80,55 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Hydrabio Mask 75ml

Nemsiz ve hassas ciltler için nem maskesi

  • Yoğun şekilde nemlenme sağlanmasına yardımcı olur
  • Uzun süreli nemlendirme ile cildin rahatlamasına yardımcı olur
  • Cildin esnekliğinin ve parlaklığınnı geri kazandırılmasına yardımcı olur
  • DAF kompleksi tolerans sağlamaya destek olur

Komedojenik değildir. Hipoalerjenik.

Gün içinde maruz kalınan stres, soğuk hava ve kirlilik cildin hücresel aktivitesine zarar verir. Sonuç olarak, cilt nemini kaybeder, gerginleşir, rahatsızlık hissine neden olur ve parlaklığını yitirir. Hydrabio Mask, Aquagenium patenti içerem ilk derin bakım ürünü olup nemsiz ve hassas ciltler için derinlemesine bakım sağlanmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Akşam – optimum sonuç için ilk hafta günlük, sonrasında haftada bir veya iki kez.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.