Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Node A Shampoo 200 ml


Ürün kodu: #15345
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Hassas Yıpranmış Saçlar için Şampuan

Bu ürünle birlikte 0,53 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
52,50 TL 52,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Node A Shampoo 200 ml ( Hassas Yıpranmış Saçlar )

Hassas ve yıpranmış saçlara sahip bireyler için özel olarak geliştirilmiştir.Etkili ve güçlü bileşimindeki; D-Pantenol ile saç ve saçlı deride yatıştırıcı ve nemlendirici etki sağlar.Bioderma’ya patentli D.A.F kompleksi içerir; bu sayede düşük toleransa sahip saçlı derinin toleransını yükseltir.Düzenli kullanım ile saçlar güç, parlaklık ve esneklik kazanır. 

Kullanım Şekli: İhtiyaca göre istenilen sıklıkta, nemli saça ve saç derisine masaj yaparak köpürtün.Saçlı deride 1 dakika bırakın, sonra durulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.