Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Node DS+ Krem Şampuan 125 ml


Ürün kodu: #14403
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

tekrarlayan kepek, saçlı deri kaşıntıları için yatıştırıcı şampuan

Bu ürünle birlikte 0,60 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
59,50 TL 59,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Node DS+ Krem Şampuan 125 ml

Şiddetli kepe sorunu olanlar için, yağlı kepeğin giderilmesine yardımcı krem şampuandır.

  • Nodé DS+ eşsiz formülü sayesinde inatçı kepek problemine karşı oldukça etkilidir. DSactiv® patentli kompleksi kepek sorunu olan saç derisi üzerinde olumlu etki gösterir
  • Kepeğe neden olan Malassezia mayasının üremesini sınırlandırmaya yardımcıdır.
  • Malassezianın gelişmesini tetikleyen yağ sekresyonunu minimize ederek tekrarlayan kepek sorununu yok etmeye yardımcı olur.
  • Güçlü ketoregülatör içeriği inatçı kepeklerin temizlenmesine yardımcı olur.
  • Nodé DS+ zenginleştirilmiş yatıştırıcı içeriği ile kepeklerin meydana getirdiği kaşıntının hafiflemesine destek olur. Patentli doğal D.A.F® kompleksi hassas saç derisinin toleran seviyesini yükseltmeye yardımcı olur.
  • Akışkan krem yapısı sayesinde kullanımı çok kolaydır. Nodé DS+ saçların daha parlak, yumuşak ve dolgun olmasına destek olur.

Kullanım Şekli

 İlk 3 hafta için haftada 3 kez uygulayınız. Daha sonra tavsiyeye göre haftada 1 ya da 2 kez uygulayınız.

Saç derisine masaj yaparak köpürtünüz ve bir müddet sonra durulayınız ve uygulamayı tekrar ediniz.

5 dakika bekleyiniz, sonra iyi bir şekilde durulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.