Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ml


Ürün kodu: #6861
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Tüm saç tipleri için ekstra yumuşak günlük bakım şampuanı

Bu ürünle birlikte 0,45 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
49,90 TL 44,91 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

 Bioderma Node Fluid Shampoo 200 ml - Sık Kullanım Şampuanı

Saçlı derinin dengesine özen gösteren şampuandır. Saçların parlamasına ve yumuşamasına destek olur ve saçı derinlemesine arındırır. Günlük ve sık kullanım için uygun, deterjan içermeyen akışkan formda bir şampuandır ve saçı nazikçe temizler.

Tedavi şampuanların devamı olarak kullanılabilir

Saçlı derinin dengesine özen gösteren şampuandır, Nodé deterjan içermeyen akışkan şampuan, saçın temizlenmesine katkı sağlar.

Kullanım Şekli:

Sabah veya akşam, haftada 7 gün kullanılabilir

Saça masaj yaparak uygulanır. Köpürdükten sonra iyice durulanır.

Saçın kirlilik düzeyime göre ihtiyaç halinde uygulama tekrarlanır.

Daha ekonomik boy olarak Bioderma Node Fluid Shampoo 400 ml tercih edilebilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.