Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Node P Purifying - Arındırıcı Şampuan 400ml


Ürün kodu: #20035
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Yağlanma eğilimli saçlı derideki kepeğe karşı etkili şampuan.

Bu ürünle birlikte 0,74 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
82,51 TL 74,26 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Node P Purifying - Arındırıcı Şampuan 400ml

Orta düzey kepekli (kuru ya da yağlı), yağlanmaya eğilimli saçlar için özel olarak formüle edilmiş Node P saç ve saçlı derinin nazikçe temizlenmesine , kepekden arındırmaya yardımcı olur.

Nemlendirici, hassasiyet karşıtı, saçı koruma özelliklerine sahiptir.Saçların arındırılmasına yardımcı olur.Saçın tekrar yağlamasına karşı bakım sağlar.

Yüksek saç ve göz çevresi toleransına sahiptir.

  • SLS ve paraben içermez.
  • Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Kullanım Şekli: İlk 3 hafta boyunca haftada 3 kez, sonraki haftalarda haftada 1-2 kez kullanımla birlikte saç derisine nazikçe masaj yaparak köpürtün , durulayınız ve aynı işlemi tekrarlayınız.Saçınızda bir dk bekletin ve durulayın.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.