Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Bronz Brume Dry Oil Spf30 200ml


Ürün kodu: #18649
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Doğal bronzluk ve yüksek koruma.Yapış yapış hissi brakmayan transparan yağ doku.

Bu ürünle birlikte 1,08 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
119,50 TL 107,55 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

 Bioderma Photoderm Bronz Brume SPF30+ UVA 17 200ml

Yüksek koruma sağlayan ve doğal bronzlaşmayı hızlandıran transparan güneş koruyucu
 
Photoderm Bronz Sun Mist, yüksek korumayı (SPF 30 UVA 17) % 100 transparan doku ile birleştirir.Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. İçeriğindeki bronzlaştırıcı komplex brozlaşma süreçlerinin hızlanmasına ve yoğunlaşmasına yardımcı olurken aynı zamanda doğal bronzluğun süresinin uzamasını sağlar. İçerdiği hücresel Bioprotection patenti ile UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerini önlemeye yardımcı olur. Alkol içermeyen formülü sayesinde mükemmel tolerans sağlar ve cildi kurutmaz
 
Kullanım Şekli: Yüz ve vücut kullanımına uygundur. Güneş maruzatından ve suya girmeden önce bol eşit miktarda uygulanır. (Kulalnılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır.) Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden (havlu ile temas, kum ile temas) sonra yeniden tekrarlanmalıdır. Gözlere direk temas ettirmeyiniz. Bebekleri ve çocukları direk olarak güneşe maruz bırakmayınız. Uzun süreli güneş maruzatı ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir.
 
Oktokrilen içermez. Komedojenik değildir. Hipoalerjeniktir. Fotostabildir. Suya dayanıklıdır. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.