Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Kid Lait Spf50+ 100 ml


Ürün kodu: #18907
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Hassas Çocuk Ciltleri İçin Mavi Dokulu Güneş Koruyucu

Bu ürünle birlikte 0,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
74,51 TL 74,51 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm Kid Lait SPF50+ 100ml

Hassas çocuk ciltleri için yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu süt . Mavi doku, güvenli uygulama.
Photoderm KID'in anti UVB ve UVA filtreleme sistemi çocukların hassas cildi için güvenli koruma sağlanmasına yardımcı olur. Peptit C ile güçlendirilmiş özel patentli Hücresel Bioprotection formülü cilt hücreleri için optimum koruma sağlar ve hücresel hasar riskinin azaltılmasına destek olur.

Hafif mavi renkli dokusu sayesinde yüz ve vücut bölgesinde görünür bir şekilde eşit olarak uygulanabilir, optimum koruma sağlar. Tüm yüz ve vücut bölgesi korunur. Uygulama sonrasında mavi renk ortadan kaybolur.
Eriyen bir dokuya sahiptir. Geriye yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.

  • Komedojenik değildir. Suya dayanıklı ve fotostabildir.
  • Photoderm KID parfüm içermez ve mükemmel tolerans sağlar.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır. 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.