Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Kid Spf 50 Mousse Solaire Sun Foam 150 ml


Ürün kodu: #20179
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Hassas Çocuk Cildi İçin Köpük Güneş Koruyucu

Bu ürünle birlikte 0,90 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
89,50 TL 89,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm Kid Spf 50 Mousse Solaire Sun Foam 150 ml

Çocuk cildine yüksek koruma sağlamaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiştir. Peptid C ile güçlendirilmiş bir formüle sahiptir. Yüksek düzeyde bir cilt toleransına sahiptir. Eriyen dokusu ile ciltte yağlı bir his bırakmaz. Hassas çocuk cildini güneşin zararlı ışınlarından korumaya çalışır. Hem vücut hem de yüz bölgesinde kullanım için ideal bir güneş koruyucudur

Çocuk cildini güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcıdır.

Kullanımı: Ürünü kullanmaya başlamadan önce iyice çalkalayın. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bol ve eşit miktarda uygulama yapılır. Gözlerle direkt temasından kaçınılmalıdır. Sıklıkla özellikle yüzme, kurulanma gibi durumların ardından tekrar uygulanmalıdır. Günlük kullanıma uygundur.

Bioderma Photoderm Kid - Hassas Çocuk Cildi İçin Köpük Güneş Koruyucu - Spf 50

Bebeklerin ve çocukların hassas cildi güneşe karşı savunmasızdır. Bebeklerin ve küçük çocukların güneş ışınlarından olumsuz yönde etkilenmemesi için gerekli önlemlerin alınması gerekir. Küçük çocukların özellikle güneş ışınlarının dik geldiği saatlerde doğrudan güneş ışığına maruz bırakılmamaları gerekir. Bebekler için güneş koruyucu kullanmak da alınabilecek tedbirlerden biridir. Tercih edilen güneş koruyucuların içeriklerine ve özelliklerine dikkat etmek gerekir.

Bioderma Photoderm Kid Spf 50 Mousse Solaire Sun Foam 150 ml - Köpük Güneş Koruyucu, çocuk cildinde güneş koruması sağlamaya yardımcı köpük forma sahip üründür. Kolayca eriyen formülü cilde rahatsızlık hissi vermez. Günlük olarak ve ihtiyaç duyulan her an kullanıma uygundur. Yüz ve vücut bölgesi için ideal bir kullanımı vardır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.