Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Kid Sun Spray SPF50 200 ml


Ürün kodu: #11377
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Çocukların hassas cildi için özel maksimum güneş koruyucu sprey

Bu ürünle birlikte 0,81 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
89,50 TL 80,55 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
3
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.
Bioderma Photoderm Kid Sun Spray SPF50 200ml

Çocukların hassas cildi için özel maksimum güneş koruması.

• Photoderm KID'in anti-UVA ve anti-UVB filtre sistemi güvenli bir şekilde çocukların hassas cildini korur. Peptide C ile güçlendirilmiş özel patentli BIOprotection® kompleksi hücreleri uzun süre boyunca korur.

• Uygulandığında görünür bir yapıya sahiptir. Sprey formu sayesinde kullanımı kolay ve keyif vericidir.

• Komedojenik değildir. Suya dayanıklı ve fotostabildir.

• Photoderm KID parfüm içermez ve mükemmel tolerans sağlar.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bol miktarda ve eşit bir şekilde uygulanır (Kullanılan ürün miktarının azalması koruma seviyesinin azalmasına sebep olacaktır). Sıklıkla ve özellikle yüzmeden önce, friksiyondan ve spordan sonra tekrar uygulanmalıdır. Gözlere direkt temas ettirmeyiniz.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.