Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm M Spf50 Cream Golden 40ml


Ürün kodu: #21119
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Leke sorunu yaşayan ya da leke oluşma riski yüksek ciltlere özel yüksek koruma sunan güneş koruyucu krem

Bu ürünle birlikte 0,75 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
74,51 TL 74,51 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm M Spf50 Cream Golden 40ml

Görülebilen ışınlarına karşı sağladığı yüksek koruma ve özel pigment lekeleri karşıtı aktif içerikleri ile leke görünümünün minimuma indirilmesinde rol oynar ve leke görünümünün azalmasına yardımcı olur.

Dermatolojik UVA ve UVB filtreleri sayesinde UV ışınlarına karşı optimum koruma sağlar. Erken cilt yaşlanmasına karşı cildi korur.

Altın rengi sayesinde cilt rengini anında dengeleyerek lekeli görüntünün azalmasına destek olur.

Yüksek cilt toleransına sahiptir. 

Kullanım Şekli: Leke riskinin azaltılabilmesi için günlük kullanım önerilmektedir. Sabah günlük kullanım öngörülmektedir. Sabah günlük bakım kreminizi sürdükten sonra üzerine güneş koruyucu uygulayınız. Güneşe çıkmadan önce tüm yüze eşit ve bol miktarda uygulayınız.Uygulamayı 2 saatte bir özellikle yüzmeden önce ve sonra, spordan sonra tekrarlamanız önerilir

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.