Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Max Spray Spf50+ 400ml


Ürün kodu: #15143
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Broznlaşmış ya da koyu renkli ciltler için

Bu ürünle birlikte 1,48 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
147,50 TL 147,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
3
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm Max Spray Spf50+ 400ml

 Ultra hafif ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz. 

Yüksek UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansı ile güneş yanıklarına karşı güvenli koruma sağlanmasında yardımcı olur.

Güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonların ve güneş kaynaklı erken yaşlanma etkilerinin önlenmesine yardımcıdır.

Ultra hafif ve renksiz dokusu geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.

  • Parfümsüz
  • Suya dayanıklıdır
  • Fotostabildir
  • Komedojenik değildir

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Güneşe çıkmadan önce yüz bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulanır (kullanılan ürün miktarının azalması koruma seviyesinin azalmasına sebep olacaktır). Sıklıkla ve özellile yüzmeden, friksiyondan ve spordan sonra tekrar uygulanmalıdır. Gözlere direkt temas ettirmeyiniz.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.