Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Sensitive SPF50+ 100 ml


Ürün kodu: #18224
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Hassas ciltlere özel yüksek korumalı güneş sütü

Bu ürünle birlikte 1,00 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
99,50 TL 99,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm Sensitive SPF50+ UVA50  100 ml

Güneş filtreleri üzerine yapılan en son araştırmalardan yararlanılarak geliştirilen Photoderm SENSITIVE, UVB ve UVA'ya karşı ekstrem koruma sunar.
Güneş kaynaklı cilt problemlerinin yeniden oluşumunun önüne geçilmesine yardımcı olur. Active Patent sayesinde cildin doğal biyolojik savunma sistemlerini aktive ederek cildin güneş karşısındaki tolerans seviyesini arttırır.

  • Akışkan dokuya sahiptir.
  • Hipoalerjeniktir.
  • Kemodojenik değildir.
  • Cilt tarafından iyi tolere edilir.
  • Fotostabildir.

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.