Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Spot SPF50+


Ürün kodu: #6871
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Kahverengi lekeleri yok edici, yatıştırıcı özelliğe sahip güneş koruyucu

Bu ürünle birlikte 0,90 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
89,50 TL 89,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm Spot SPF50+ 30ml

Photoderm SPOT  patentli Cellular BIOprotection® complexi ile yüksek DNA koruması sağlar. 

Kahverengi lekeleri yokedici aksiyon. Spesifik kullanım için maksimum güneş koruması. Lokalize hiperpigmentasyon ( kahverengi lekeler). Lazer tedavisinden önce ve sonra özellikle lazerin tahribatından sonra dermatolojik tedaviyi takip eden lekeler üzerinde etkilidir.

  • Parfümsüz
  • Suya dayanıklıdır
  • Fotostabildir
  • Komedojenik değildir

Kullanım Şekli: Kullanmadan önce kutu iyice çalkalanmalıdır. Yüz ve vücut kullanımına uygundur

  • Güneşe çıkmadan ve suya girmeden önce bol miktarda ve eşit bir şekilde uygulanır (Kullanılan ürünün miktarını azaltmak, korunma oranını azaltacaktır) 
  • Sıklıkla, özellikle yüzmeden ve ürünün cilt yüzeyinde kalmasını engelleyen aktivitelerden sonra yeniden tekrarlanmalıdır
  • Bebekler ve küçük çocuklar güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır. Güneşe uzun süre maruz kalmak ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.