Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Photoderm Spray SPF15 (Aile Boy)


Ürün kodu: #8797
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Güneş kremi ,orta seviye koruma ,hassas ciltler için.

Bu ürünle birlikte 0,99 kozmipara hediye!
  % 10 İNDİRİMLİ 
109,50 TL 98,55 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
3
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Photoderm Spray SPF15 (Aile Boy)  400 ml

Güneş kremi ,orta seviye koruma ,hassas ciltler için.
Ferahlatıcı yağsız yapı ,yüz ve vücut  için.
Görünmeyen doku ,özel parfümlü ,suya dayanıklı SPF 20 - UVA 15

Maksimum anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici perfomansıyla ,güneş yanıklarına karşı güvenli korumayı sağlar ,güneşe karşı toleransın azlığı sonucu oluşan reaksiyonları önlemeye yardımcıdır.

Özel patentli Hücresel Bioprotection formülü ,cilt hücreleri için optimum koruma sağlar,hücresel hasar riskini azaltmaya destek olur.Ultra hafif dokusu,geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmaz.

Komedojenik değildir,mükemmel toleransa sahiptir. Fotostabildir.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce bolca ve eşit bir şekilde uygulayınız.(Kullanılan ürün miktarının azalması koruma seviyesinin azalmasına sebep olacaktır.)

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.