Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Sebium Purifying Bar Sabun 100g


Ürün kodu: #13860
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Karma ve Yağlı Ciltler İçin Temizleyici Bar-Sabun

Bu ürünle birlikte 0,37 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
36,50 TL 36,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
1
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Sebium Purifying Bar Sabun 100g

Sebium Purifying Bar cildin derinlemesine temizlenmesine ve sebum fazlalığının giderilmesine yardımcıdır. Fluidactiv kompleksi sayesinde sebum kalitesinin düzenlenmesine ve siyah nokta oluşumunun engellenmesine destek olur.Karma ve yağlı cildin ihtiyaçlarına uygun hassas temizlik sunan ürün, bakterilerin yayılmasına karşı etkilidir. Ürünün doğal rengi içerdiği aktif ajanlardan kaynaklanmaktadır.

Kullanım Şekli: Günde bir ya da iki kez nemli cilde uygulanabilir. Uygulamadan sonra iyice durulanmalıdır.Yüz ve vücut kullanımı için uygundur.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.