Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Sensibio Light Cream 40 ml

1 yorum | 5,00 puan

Ürün kodu: #6839
Son kullanma tarihi: 09.2018

Tüm Bioderma Ürünleri

Hassas toleranssız ciltler için günlük koruyucu

Bu ürünle birlikte 0,40 kozmipara hediye!
  % 43 İNDİRİMLİ 
69,50 TL 39,80 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Sensibio Light Cream 40 ml

Normal-karma hassas toleranssız ciltler için günlük koruyucu, yatıştırıcı ve nemlendirici krem.

Cildin gerginlik ve hararet hissinin giderilmesine yardımcı olur, cildin tolerans eşiğinin yükseltilmesine yardımcı olur.

Cildi nemlendirir, cildin yumuşatılmasına ve esneklik kazandırılmasına yardımcı olur.

Kullanım Şekli: Yüz ve boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez uygulayabilirsiniz. Yüzünüz için mükemmel bir makyaj tabanı oluşturur.

 Uygulamadan önce Yüz ve boyun bölgesi Sensibio H20 ile önceden temizlenmesi önerilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.