Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma Sensibio Tolerance Plus 40 ml


Ürün kodu: #14546
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Aşırı hassas ve toleransız ciltler için tolerans seviyesini arttırıcı bakım kremi

Bu ürünle birlikte 0,85 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
84,50 TL 84,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
2
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma Sensibio Tolerance Plus 40 ml

Aşırı hassas ve toleranssız ciltler için tolerans seviyesini arttırmaya yardımcı bakım kremidir. Sensibio Tolerance+ cildin tolerans seviyesini arttırmayı hedefleyen dermatolojik bakımdır. Bu bakımın özünde, tetrapeptid ve yatıştırıcı etken bileşenlerin kombinasyonundan oluşan benzersiz kompleks Neurocontrol® yer alır. Gerginlik ve rahatsızlık hislerinin azaltılmasına yardımcı olur. Cildin eski konforuna kavuşmasını sağlar. Sodyum PCA ile zenginleştirilen formüllü Sensibio Tolerance+ cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

  • Aşırı hassasiyeti yatıştırmaya ve cildin tolerans eşiğini artırmaya yardımcıdır.
  • Cildin tolerans eşiğinin yükseltilmesine yardımcı olur.
  • Cilde sahip olduğu konforunu geri kazandırmayı hedefler.
  • Ciltle yüksek uyum seviyesinde bakım sağlamayı hedefler.
  • Cildin güçlendirilmesine ve nemlendirmeye yardımcı olur.

Sodium PCA ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, Sensibio Tolerans+, cilt bariyerini güçlendirir ve optimum nemlenme sağlar. Cilt ile %100 uyumlu içerikleri en yüksek tolerans seviyesini sunar. Yumuşak dokusu kolayca emilir, yumuşak ve kadifemsi bir his bırakır. Mükemmel tolerans, Komedojenik değildir. Alerjik ciltte test edilmiştir.

Kullanım Şekli 

 Sensibio H2O ile temizlenmiş yüz ve boyun bölgesinde günde 1-2 kez uygulanır.

Mükemmel bir makyaj bazıdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.