Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioderma White Objective Lightening Fluid Cream 30ml


Ürün kodu: #6815
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioderma Ürünleri

Hassas ciltler için leke giderici gündüz kremidir.

Bu ürünle birlikte 1,43 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
142,50 TL 142,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
3
BIOBONUS uygulaması ile Bioderma ürünlerinden satın aldıkça hediye ürünler kazanıyorsunuz. Biobonus ile nasıl hediye kazanacağınızı bilmiyorsanız tıklayın.

Bioderma White Objective Lightening Fluid Cream 30ml

  • Cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.
  • Kahverengi lekelerin yok edilmesine ve yeniden belirmelerinin önlenmesine yardımcı olur.
  • Mükemmel tolerans sağlanmasına yardımcı olur
  • Hafif ve akışkan yapısıyla hızla emilir.

Cilt pigmentasyonuna sebep olan ana mekanizmalar üzerine etki ederek cildin aydınlatılmasına yardımcı olur. Vitamin C, melanin pigmentlerinin sayısını azaltarak mevcut hiperpigmentasyonu ve ileride oluşabilecek pigmentasyonları önlemeye destek olur.

Kullanım Şekli: Önceden temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine sabah uygulanır. Doğrudan kahverengi lekeler üzerine de uygulanabilir. Mükemmel bir makyaj tabanıdır.

 

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.