Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Saçlar İçin 300 ml


Ürün kodu: #20684
Son kullanma tarihi:

Tüm Bioxcin Ürünleri

Bu ürünle birlikte 0,27 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
27,00 TL 27,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Bioxcin Genesis Şampuan Yağlı Saçlar İçin

Bioxcin Genesis Şampuan, saç dökülmesi problemi yaşayan ya da saçlarını korumak isteyenler için formülü güçlendirilmiş bitkisel bir şampuandır.

Amino Acid Complex, Biotinyl-GHK ve BIOCOMPLEX B11 aktifleri içeren Genesis Teknolojisi sayesinde saç dökülmesine engel olur, düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlarak saç oluşumunu destekler.

Yapılan klinik araştırmalar sonucunda Bioxcin Genesis Şampuan’ın saç dökülmesine karşı özel olarak etki gösterdiği kanıtlanmıştır. 

Saç köklerine nüfuz ederek saçları güçlendirirAmino asitler ve Biotinyl-GHK içeren güçlendirilmiş yeni formülü ile saçların sağlık ve direncini artırır

Etkinliği ve güvenirliliği, yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştırBitkisel kaynaklıdır, henhangi bir yan etki oluşturmadığı klinik testlerle kanıtlanmıştır

Renklendirici, Paraben, Mineral Oil, Phenoxyethanol ve Silikon içermez   

Bioxcin Genesis Şampuanın Kullanımı :

 Islak saça hafifçe masaj yaparak uygulayın ve iyice durulayın.

Günlük kullanıma uygundur.

Saç dökülmesine yönelik etkin sonuçlar elde etmek için sürekli kullanımı tavsiye edilir.

Daha etkili bir sonuç için Bioxcin Serum ile beraber kullanılır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.