Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Blistex Sensitive Hassas Dudaklar İçin Yoğun Bakım 4,25gr


Ürün kodu: #21121
Son kullanma tarihi:

Tüm Blistex Ürünleri

Cildi pürüzsüzleştiren ve ışıltı veren bakım kremi

  % 0 İNDİRİMLİ 
10,50 TL 10,50 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL

Blistex Sensitive 4.25 gr - Hassas Dudaklar İçin Stick

Yapay tat, renklendirici ve diğer hassasiyet yaratabilen içerikler bulunmayan nemlendirici dudak merhemi

Yoğun ve rahatlatıcı nemlendirme hissi için doğal nemlendiriciler olan Kakao yağı ve shea yağı içerir. Blistex Sensitive formülünde hassasiyet yaratabilecek yapay tat, parfüm, renklendirici vb. içerikler bulunmaz.

Dudakları beslemek, yumuşatmak ve korumak için uygulanır.

Kullanım Önerisi

Gün içerisinde ihtiyaç duydukça ve özellikle güneşe, rüzgara ve soğuğa çıkmadan önce dudaklarınıza bol miktarda uygulama yapınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.