Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Canderel Tatlandırıcı 300 Tablet


Ürün kodu: #20372
Son kullanma tarihi:

Tüm Canderel Ürünleri

Eşit ağırlıktaki şekerden, takriben 180-200 defa daha tatlı olan aspartam, soğuk ve sıcak içeceklerde tatlandırıcı olarak kullanılır

  % 0 İNDİRİMLİ 
10,00 TL 10,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Canderel Tatlandırıcı 300 Tablet

Taşıyıcı (laktoz(sütten)),tatlandırıcı(sukraloz %7.3 (E955)), kıvam arttırıcı (mikrokristalin selüloz (E460i)),doğal aroma vericiler (vanilya, şeker), taşıyıcı (çapraz bağlı karboksi-metil selüloz (E468)), topaklanmayı önleyici (kalsiyum stearat (E470a))

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.