Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Capilactif Capicade Nemlendirici Şampuan 150ml


Ürün kodu: #21081
Son kullanma tarihi:

Tüm Capilactif Ürünleri

İçeriğindeki Inca Omega Oil ve Kayısı Çekirdek Yağı sayesinde hassas ve kabuklu saç derisini iyileştirmeye yardımcı olur.

  % 10 İNDİRİMLİ 
39,50 TL 35,55 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Capicade Nemlendirici Şampuan 150ml

Krem formunda besleyici yeni bir nesil şampuan olup, suyla temas halinde köpürür.

İçeriğindeki Inca Omega Oil ve Kayısı Çekirdek Yağı sayesinde hassas ve kabuklu saç derisini iyileştirmeye yardımcı olur.

Aynı zamanda saçları besler ve kırık uçları onarmaya yardımcı olur.

Saç ekim sonrası ve kabuklu saç derisi tedavisinde ve bebeklerde konak tedavisine yardımcı olarak kullanılır.

Kullanım Şekli

 Doktorunuz veya eczacınız başka türlü önermedikçe Nemlendirici Şampuan banyoda ıslak saça uygulanır. Günlük kullanıma uygundur. Durulanır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.