Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Capilactif Kepek Önleyici Şampuan 200 ml


Ürün kodu: #19262
Son kullanma tarihi:

Tüm Capilactif Ürünleri

Saç derisini nemlendirmek ve yeniden düzenlemek için,

  % 10 İNDİRİMLİ 
57,50 TL 51,75 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Capilactif Kepek Önleyici Şampuan 200 ml

Ürün Bilgisi
Saç derisini nemlendirmek ve yeniden düzenlemek için,
Saç derisindeki rahatsızlığı gidermek için,
%87 Bitkisel kaynaklı Güvenilir ve etkili formül.
CAPILACTIF kepek önleyici saç bakım şampuanı kepeklenmeyi kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmak, saç derinize canlılık kazandırmak ve yeniden dengelemek için özel olarak formülize edilmiştir. Ayrıca saça yumuşaklılık kazandıracaktır.

Kullanımm Şekli
Islak saça, her tarafa yayarak ve hafifçe masaj yaparak uygulanır ve iyi bir şekilde durulanır. Gerekli görüldüğü takdirde tekrarlanır. Saç derisine göre günlük ya da haftada iki defa olmak üzere en az 2 ay boyunca uygulanır. Kepeklenmeyi önleyici saç bakım losyonu ile birlikte kullanılmalıdır. Ambalaj açıldıktan 12 ay içerisinde tüketilmelidir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.