Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Capilactif Sık Kullanılan Saç Bakım Şampuanı 200 ml


Ürün kodu: #19260
Son kullanma tarihi:

Tüm Capilactif Ürünleri

Nemlendirmek, temizlemek, saç derisini tazelemek için,

  % 10 İNDİRİMLİ 
57,50 TL 51,75 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL
Capilactif Sık Kullanılan Saç Bakım Şampuanı 200 ml

Ürün Bilgisi
Nemlendirmek ve temizlemek için,
Saç derisini tazelemek için,
%89 Bitkisel kaynaklı Güvenilir ve etkili formül.
CAPILACTIF sık kullanılan saç bakım şampuanı saçlarınızı hafifçe temizlemek için özel olarak formülize edilmiştir.9 bitkili aktif kompleks ve buğday amino asitleri canlandırıcı ve dermo-temizleyici özellikleri sayesinde saçlarınızı yumuşatır ve nemlendirir.

Kullanımm Şekli
Islak saça, her tarafa yayarak ve hafifçe masaj yaparak uygulanır ve iyice durulanır. Gerekli görüldüğü takdirde tekrarlanır. Saç derisine göre günlük ya da haftada iki defa olmak üzere en az 2 ay boyunca uygulanır. Uygun bir saç bakım losyonu ile birlikte kullanılmalıdır. Ambalaj açıldıktan 12 ay içerisinde tüketilmelidir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.