Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Carlson Kid's Daily D3


Ürün kodu: #21542
Son kullanma tarihi:

Tüm Carlson Ürünleri

4-10 yaş çocuk grubu için D3 vitamin damlası

  % 0 İNDİRİMLİ 
71,90 TL 71,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Carlson Kid's Daily D3 365 Damla / 10.3ml

4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygun damla formda D3 vitamini takviyesidir. 4-10 yaş çocuklar için doktorunuzun önerdiği şekliyle günlük 1 damla tüketilmesi tavsiye edilir. Yemeklere süt, su veya meyve suyu gibi sıvılara katarak da tüketebilirsiniz.

İçerik

1 damlasında 400 IU D3 Vitamini içermektedir.

Gümlük kullanım önerisi

Her gün 1 damla 0,028ml = 26mg

Uyarılar

4-10 yaş grubu çocukların kullanımına uygundur. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Hamilelik ve emzirme dönemi  ile hastalık ve ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız. Tavsiye edilen tüketim tarihi (TETT) ve parti numarası ambalajın üzerinde yazmaktadır. Serin ve kuru yerde saklayınız. Ambalajı açılmış ürünleri almayınız. Carlson Kid's Daily D3 ilaç değildir, hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Carlson Kid's Daily D3 yurt dışında "Carlson Kid's Super Daily D3" olarak satılan üründür.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.