Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cura-Heat Boyun ve Omuz Isı Bandı


Ürün kodu: #19188
Son kullanma tarihi:

Tüm Casel Ürünleri

Doğrudan Cilde Uygulanan 8 saat etkili Isıtıcı Bant

  % 0 İNDİRİMLİ 
8,90 TL 8,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cura-Heat Boyun ve Omuz Isı Bandı

Doğrudan Cilde Uygulanan Isıtıcı Bant

Cura-Heat, boyun ve omuz da cilde uygulanan ısı terapisini tercih edenler için uygundur. Esnek bantlar 8 saat süren ısıtıcı etkisiyle sıcak tutarak rahatlatır. Aynı zamanda el bileğine de uygulanabilir. Poşeti açın; ısıtıcı bantı çıkartın, kasları rahatlatacağı ve kan akışını hızlandıracağı bölgeye, doğrudan cilt üzerine uygulayın. Kokusuz, ilaç içermeyen, ince tasarımıyla her zaman kolaylıkla kullanılabilir.

Cura-Heat Nasıl Etki Eder?

Cura-Heat demir, aktif karbon ve su içerir. Havadaki oksijenle temas ettiğinde, içindekiler oksidize olur ve ısı ortaya çıkar. Bu kombinasyon özellikle sabit ve rahatlatıcı ısı vermek amacıyla formüle edilmiştir.

İlaç değildir. Tıbbi cihazdır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.