Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Casel Kool n Soothe Migraine


Ürün kodu: #19189
Son kullanma tarihi:

Tüm Casel Ürünleri

Anında Serinlik Etkisiyle Soğutucu Jel Bant

  % 0 İNDİRİMLİ 
8,90 TL 8,90 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 4.90 TL
Casel Kool n Soothe Migraine
Anında Serinlik Etkisiyle Soğutucu Jel Bant

Kool ‘n’ Soothe Migraine, anında serinletici etkisiyle, yumuşak jel banttır. Maksimum rahatlama için. Ayrıca soğutmaya gerek yoktur, kullanıma hazırdır, her jel bant uygulandığı bölgede 8 saate kadar etkilidir. Kool ‘n’ Soothe Migraine, bantları herhangi bir iz bırakmadan yapıştırıldığı bölgeden kolaylıkla çıkarılabilir. İyi sonuç almak için Kool ‘n’ Soothe Migraine, işaretler alındığı anda kullanılmalıdır.

Kool 'n' Soothe Nasıl Etki Eder?
Kool 'n' Soothe jel bantı, soğutmaya yardımcı doğal soğutma sistemleriyle birlikte çalışan yüksek oranda su içermektedir. Isıs yükseldikçe, cilt sıcaklığı Kool 'n' Soothe içinde bulunan suyun buharlaşmasına sebep olur. Sonuç olarak Kool 'n' Soothe cilt üzerinde serinleme etkisi yaratır. Cilt sıcaklığı, bantın içinde bulunan suyun buharlaşmasına sebep olur. Jelin benzersiz ısı transferi özelliğiyle ısı kolaylıkla yayılır ve sürekli ve sabit bir serinleme etkisi oluşur.

İlaç değildir. Tıbbi cihazdır.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.