Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Caudalie Make-Up Removing Cleansing Oil 100ml


Ürün kodu: #21330
Son kullanma tarihi:

Tüm Caudalie Ürünleri

Makyaj temizleme yağı

Bu ürünle birlikte 0,36 kozmipara hediye!
  % 50 İNDİRİMLİ 
72,00 TL 36,00 TL
Stok durumu: Süper Hızlı Gönderim | Gün içerisinde saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoda.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Caudalie Make-Up Removing Cleansing Oil 100ml

%100 doğal içerikli makyaj temizleme yağı, cildin kirlerden ve su geçirmeyen makyaj dahil tüm makyaj tiplerinden arındırılmasına yardımcı olur.

Cildi rahatlatır, nazikçe temizler, yağlı bir his bırakmaz.

Oftolmolojik ve dermatolojik kontrol altında test edilmiştir. Komodenejik değildir. Hipoalaerjeniktir.

Kullanım Şekli: Ürünü 3 pompa halinde avucunuzun içine uygulayınız.Avucunuzda ısıttıktan sonra gözleriniz kapalı bir şekilde kuru cilde masaj yaparak uygulayınız.Ürünün dokusunu biraz su ile kremsi bir yapıya dönüştürerek masaj yapmaya devam ediniz.Su ile durulayınız.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.