Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cellex-C Enhancers GLA Eye Balm 30 ml


Ürün kodu: #9301
Son kullanma tarihi:

Tüm Cellex-C Ürünleri

Özellikle hassas göz çevresi için üretilmiş süper zengin, tahriş etmeyen krem.

  % 0 İNDİRİMLİ 
163,01 TL 163,01 TL
Stok durumu: Tükendi
  Bu üründe kargo bedava!
Cellex-C G.L.A Eye Balm 30 ml (ENHANCERS)
(Tüm cilt tipleri için)

Açıklama :

Özellikle hassas göz çevresi için üretilmiş süper zengin, tahriş etmeyen krem.

Evening primrose'den elde edilen GLA yağı ciltte kadifemsi bir yumuşklık ve nem bırakır. Gün boyunca gözün etrafındaki kırışıklıkların görünümünün yumuşatılmasına yardımcı olan Cellex-C Eye Contour Gel (GÖz Altı J eli) üzerine kullanılabilecek mükemmel yağsız bir nemlendiricidir.

Kullanım Şekli :

Göz çevresinde aşırı kuruluktan ve hassasiyetten oluşmuş mimik çizgilerini ve kuruluğu ciltte su tutarak tedavi eder.Her yaş kullanabilir.
Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.