Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cetaphil Dermacontrol Yağ Kontrolü İçin Yıkama Köpüğü 235ml


Ürün kodu: #20619
Son kullanma tarihi:

Tüm Cetaphil Ürünleri

Akne eğilimli ciltler için yağ kontrolü sağlayan yıkama köpüğü

  % 0 İNDİRİMLİ 
77,00 TL 77,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cetaphil Dermacontrol Yağ Kontrolü İçin Yıkama Köpüğü 235ml

Cildin sağlıklı pH dengesini korur; İdeal bir cilt pH değeri, patojenik bakterilerin büyümesini kontrol altında tutulmasını sağlar.

Ciltteki yağ seviyesini düzenler; Aknenin artmasına yol açan cilt yüzeyindeki yağı temizler.

Anti-akne tedavilerinin etkilerini dengelemeye yardımcı olur; Hastanın anti-akne tedavilerini tolere etmesine yardımcı olur.

Yumuşatan ve temizleyen sabunsuz yüz yıkama köpüğüdür; Daha sağlıklı hissedilen cilt için yumuşak ve etkili temizlik sağlar.

Optimal tedavi avantajları için akneli cildi yumuşatır ve sakinleştirir; Tüm reçeteli akne tedavileri için tamamlayıcıdır.

İyi tolere edilen, tahriş edici olmayan formülasyonu vardır; Başarılı akne tedavisi için önemli olan bağlılığı sağlar.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.