Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cetaphil Gentle Skin Cleanser Hassas Cilt Temizleyicisi 200 ml


Ürün kodu: #18398
Son kullanma tarihi:

Tüm Cetaphil Ürünleri

Kuru ve hassas ciltlerin günlük temizlenmesi

  % 0 İNDİRİMLİ 
53,35 TL 53,35 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Tahriş Etmeyen Temizleyici Losyon

Tüm cilt tiplerinde,cilt bariyerini sağlıklı tutmak ve enfeksiyonlardan korumak için doğru temizleme önemlidir.Kaba ya da iritan ürünler ile yapılan temizlik,ciltte kuru ve rahatsız bir his verir ve cilt bariyerine hasar vererek enfeksiyon riskini artırabilir.

  • Cilt Ph’ına yakındır (6,3-6,5); Cilde zarar vermeden temizler, tahriş etmeyen yumuşak formulasyonu vardır.
  • Yağ, sabun, parfüm içermez; En hassas ciltte bile tahrişe neden olmaz.
  • Suyla veya susuz kullanılabilir; Hastanın tercihine göre esnek bir uygulama yapılabilir.
  • Gözler ve yüz için makyaj çıkarıcı olarak kullanılabilir; Göz ve yüzü nazikçe temizler ve çok iyi tolere edilebilen bir temizlik sunar.
  • Komedojenik ve alerjik değildir; Komedon oluşumunu arttırmaz, içerisindeki maddeler allerjiye neden olmaz. Hastaların üründen büyük oranda memnun kalmasını ve ürüne bağlı kalmasını sağlar.
  • Tüm aile kullanabilir; Yenidoğanlar, bebekler, çocuklar, gençler, yetişkinler ve yaşlılar güvenle kullanabilir.

İdeal temizleyici,kuru ve hassas ciltleri nemlendirecek şekilde formülize edilmiş olmalıdır.

Cetaphil Tahriş Etmeyen Temizleyici Losyon,iyi tolere edilebilen su ile birlikte ya da susuz bir temizlik sağlar.Yenidoğandan yaşlılara kadar her yaş ve sağlıklı ya da hasta ciltte kullanıma uygundur.

İçeriğinde rehidrosyona yardımcı olan nemlendirici komponentler bulunmaktadır.Non-komedojenik,non-iritan ve cildi kurutmayan bir temizleyicidir.

Yapılan 21 günlük relatif kümülatif iritasyon çalışmasında,çalışılan ürünler arasında iritasyon skoru en düşük ürün olarak tespit edilmiştir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.