Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cetaphil Moisturising Lotion Nemlendirici Losyon 200 ml


Ürün kodu: #18397
Son kullanma tarihi:

Tüm Cetaphil Ürünleri

Kuru ve hassas ciltler için yüksek toleranslı nemlendirici losyon

  % 0 İNDİRİMLİ 
58,30 TL 58,30 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cetaphil Nemlendirici Losyon 200 ml

Nemlendirici Losyon

  • Uzun süreli nemlendirme sağlar; Formülasyonu sayesinde cildin nem kaybını önler, uzun süreli nemlendirme sağlar.
  • Kolay absorbe olur, yapışkan değildir, ciltte yumuşaklık hissi yaratır; Yüksek hasta memnuniyeti sağlar.
  • Yağsız ve komadojenik olmayan formülasyon; Yüksek hasta memnuniyeti sağlar.
  • Geniş vücut bölgeleri üzerinde bile yüksek tolere edilebilirlik; Cildin doğal nem koruma sistemini güçlendirdiği için daha yoğun bir nemlendirmeye ihtiyacı olan daha büyük alanlar için de mükemmel bir üründür.

Genel cilt bakımında temizlik,rehidrasyon ve cildi koruma,cilt sağlığı için temel oluşturur.Cildin bir nemlendirici ile hidrasyonu,cildin su tutmasını sağlayarak,cilt bariyerinin bütünlüğünün korunmasına yardım eder.Bu uygulama sadece yüz için değil,tüm vücut için geçerlidir.

Cetaphil Nemlendirici Losyon,su bağlayıcı ajanlar,cilt yumuşatıcıları ve bariyer etkili içeriği ile cilt bütülüğünü sağlamak ve cildi yumuşak ve pürüzsüz tutmak amacı ile formülize edilmiştir.

Cetaphil Nemlendirici Losyon,kolayca uygulanır ve hızla absorbe edilir.Günde 1 kez uygulanarak,uzun süre etki gösterir.Stratum Corneum'un hidrasyonunun sağlanmasına ve bütünlüğünün korunmasına yadımcı olur.Nemlendirme özelliği kullanımı bırakıldığında da devam eder.Hasta uyumu yüksektir.

Atopik Dermatit'te nemlendiriciler,tedavi protokolünün bir parçasıdır.Cetaphil Nemlendirici Losyon,atopik dermatitli ciltler,hassas ciltler de dahil olmak üzere her türlü cilt tipine uygundur.Sadece 4 günlük uygulama ile fark edilen sonuçlar elde edilebilir.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.