Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cetaphil Nemlendirici Krem 50gr


Ürün kodu: #20615
Son kullanma tarihi:

Tüm Cetaphil Ürünleri

Kronik kuru ve hassas ciltler için nemlendirici krem

  % 0 İNDİRİMLİ 
43,57 TL 43,57 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cetaphil Nemlendirici Krem 50gr

Hızlı ve uzun süreli etkilidir; Sadece 2 uygulamadan sonra etkilidir ve tedavi sona erdikten sonra bile nemlendirme özelliği devam eder.

Kolay absorbe olur, yapışkan değildir, ciltte yumuşaklık hissi yaratır; Yüksek hasta memnuniyeti sağlar.

Yağsız ve komadojenik olmayan formülasyon;Yüksek hasta memnuniyeti sağlar.

Geniş vücut bölgeleri üzerinde bile yüksek tolere edilebilirlik; Cildin doğal nem koruma sistemini güçlendirdiği için daha yoğun bir nemlendirmeye ihtiyacı olan daha büyük alanlar için de mükemmel bir üründür..

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.