Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

Cetaphil Restoraderm Cilt Yenileyici Vücut Nemlendiricisi 295ml


Ürün kodu: #20618
Son kullanma tarihi:

Tüm Cetaphil Ürünleri

Cilt yenileyici vücut nemlendiricisi

  % 0 İNDİRİMLİ 
92,40 TL 92,40 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

Cetaphil Restoraderm Cilt Yenileyici Vücut Nemlendiricisi 295ml

Cilt Bariyerini onarır; Filaggrin bozunma ürünleri (PCA+ Arginin) ve seramid öncüleri içeren hasta korumalı nemlendirici ile etkili cilt hidrasyonu sağlar.

Kaşıntıyı azaltır; İçerdiği Allantoin ve Panthenol sayesinde kaşıntıyı azaltır.

Fizyolojik pH; Cilt pH’ına uygun bir şekilde üretildiğinden cilt bariyerine zarar vermez. Tüm yaş grupları için güvenle kullanılır; Bebeklerde 3 aydan itibaren kullanılabilir.•Parfüm içermez, hipoalerjeniktir; AD hasta uyumunu arttırır.

Çok iyi tolere edilir; AD hasta uyumunu arttırır.

Tüm vücut için uygundur; Yüz ve vücutta kullanılarak AD hastalarında bağlılığı artırır.

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.