Mutlu Yıllar
KATEGORİLER
  TÜKENDİ  

CH Alpha 30 Saşe


Ürün kodu: #21141
Son kullanma tarihi:

Tüm Eurokim Ürünleri

Bu ürünle birlikte 1,39 kozmipara hediye!
  % 0 İNDİRİMLİ 
139,00 TL 139,00 TL
Stok durumu: Eczanemizde | Bu üründe tedarik süresi 1-2 iş günüdür.
  Bu üründe kargo 6.50 TL

CH Alpha 30 Saşe

Beslenme Değeri 11,1g (1 porsiyon)
Enerji (kcal/kJ) 38,6/161
Yağ (g) <0,1
Karbonhidrat (g) 0,6
Protein (g) 9,0
C Vitamini (mg) 80

CH Alpha Nedir?

CH-Alpha kollajen hidrolizat içermektedir. Kollajen hidrolizat; eklem sağlığınız için gerekli olan, peptid ve amino asitlerin birleşimidir. 

Vücudunuzdaki eklemlerinizde bulunan ekstraselüler matriks içerisinde yer alan kollajen ile neredeyse aynı amino asit dizilimine ve kıkırdakta yer alan kondrosit hücrelerini (bu hücreler ekstraselüler matriksin korunmasından ve oluşumundan sorumludurlar) daha fazla kıkırdak üretimi konusunda uyarma özelliğine sahiptir.

Nasıl Etki Gösterir?

CH Alpha, kollajen hidrolizat adı verilen biyoaktif kollajen peptidleri içermektedir. Bu kollajen eklemlerinizde bulunan kollajen içerisinin %90-95 ile aynı olan kollajen içeriğidir ve kıkırdak yenilenmesi için gerekli olan hücreleri uyarmaktadır.

Kullanım Şekli;

Önemli Bilgilendirme: Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının, yayımladığı Türk Gıda Kodeksi ve Sağlık Beyanları Yönetmeliğine istinaden dermokozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Dermokozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Bu sebeple, sitemizde yer alan açıklamalar, üretici veya ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımamaktadır.